Trener

Martin Daliga

Martin Daliga picture

Absolwent MBA i ekspert w zakresie inżynierii wymagań i analizy biznesowej, Product Owner i SCRUM Master dla wielu inicjatyw projektowych, jako niestrudzony propagator przywództwa sytuacyjnego Kennetha Blancharda skutecznie zarządzał zespołami interdyscyplinarnymi. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat pracował z zespołami (ponad 200 osobowymi ) realizującymi projekty o budżetach sięgających ponad 30 mln zł. Pełnił szereg funkcji i ról w największych polskich przedsiębiorstwach. Najbardziej dumny jest z udziału swojego zespołu w projektach związanych z optymalizacją procesów biznesowych i kreowaniu wartości w klastrach ICT i zwiększaniem konkurencyjności przy wykorzystaniu praktyk Agile. Działał na rynku międzynarodowym (Polska - Niemcy) doradzając wielu organizacjom w obszarze rozwojowym IT. Posiada ponad 5 letnią praktykę doradczą w kreowaniu wartości biznesowych i zarządzania projektami. Od ponad 3 lat pracuje jako trener Sages. Certyfikaty międzynarodowe: MBA, PRINCE2, PRINCE2 AGILE, MsP, MoP, MoV, M_O_R, REQB, IBAQB, PO, PSM I, EBM, AGILE PM, CHM, KANBAN EXPERT, AGILE SCRUM COACH, MASTER BLACK BELT, CHAMPION SIX- SIGMA, AUDYTOR WIODĄCY SYSTEMÓW ISO: 27001, 9001,22301.

Co robię na co dzień?

Prowadzę projekty optymalizacyjne ukierunkowane na wdrażanie praktyk Agile i Lean Management w Knowlegde Management & Development Centre i Brombergmann.

Dlaczego lubię szkolić?

Transferowanie wiedzy i doświadczeń jest moją inspiracją do odkrywania tego, co aktualnie nie dostrzegam i jest motywacją do doskonalenia.

Powiązane treści