Nasze marki

Sages logo

Nasze usługi

Działamy od 2007 r., zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie IT. Zajmujemy się kształceniem specjalistów IT oraz tworzeniem rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji mających na celu automatyzację procesów w organizacjach. Wśród naszych klientów są takie firmy jak Alior Bank, OLX Group, Bank Zachodni WBK, Orange Polska, Lufthansa i wiele innych. Wdrażamy stworzony przez Politechniką Warszawską system Omega-PSIR – oprogramowanie do ewaluacji uczelni i instytucji naukowych. Jest to nr 1 w Polsce i nr 5 na świecie, jeżeli chodzi o liczbę wdrożeń pośród oprogramowania tego typu.

Specjalistyczne szkolenia IT

Chatboty, Intrabot oraz Voicebot

Dostosowanie dokumentów cyfrowych oraz aplikacji i stron www dla osób z niepełnosprawnościami

Narzędzia do ekstrakcji tekstu i analizy dokumentów

Sages Solutions

Kim jesteśmy

W ramach oferty edukacyjnej organizujemy szkolenia dla programistów, testerów, integratorów, managerów, analityków ze wszystkich obszarów związanych z realizacją projektów IT. Są one zróżnicowane w zależności od doświadczenia i kompetencji uczestnika. W obszarze sztucznej inteligencji realizujemy projekty związane z przetwarzaniem języka naturalnego, analizą obrazu i automatyzacją procesów, takie jak: chatboty do obsługi klienta zewnętrznego, chatboty do wewnętrznej obsługi procesów w firmie, wyszukiwarki semantyczne, czy ekstrakcja informacji z nieustrukturyzowanych źródeł takich jak dokumenty i skany. W ramach projektu dofinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju tworzymy narzędzie dla osób niewidzących i niedowidzących do automatycznego odczytu dokumentów tekstowo-obrazowych. Jesteśmy członkiem konsorcjum CLARIN-Biz, największego w Polsce projektu związanego ze sztuczną inteligencją. Współorganizujemy konkurs PolEval, konferencję AI & NLP Day, należymy do Grupy Doradczej Global Reach przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy firmą wpisaną do rejestru instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie pod nr 2.14/00133/2019.

Stosujemy Standard Usługi Szkoleniowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015 w zakresie organizacji i prowadzenia usług szkoleniowych w zakresie IT oraz wdrożeniu i doradztwie wysoce specjalistycznych usług IT.

Współorganizujemy konkurs PolEval oraz, konferencję AI & NLP Day.

Zostaliśmy uhonorowani Diamentem magazynu Forbes. Jest to tytuł przyznawany najdynamiczniej rozwijającym się polskim firmom.

Należymy do Grupy Doradczej Global Reach przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy autoryzowanym dostawcą usług Omega-PSIR oraz DataCite.

Najlepsza technologia

Znamy się na technologii jak mało kto. Korzystamy z najnowszych osiągnięć Sztucznej Inteligencji, uczenia maszynowego, big data oraz metod przetwarzania języka naturalnego. Jesteśmy współtwórcami rozwiązań dla języka polskiego (nasz chatbot został oryginalnie stworzony dla tego języka, dzięki czemu lepiej sobie radzi niż rozwiązania skopiowane z anglojęzycznych wersji). Jesteśmy ekspertami, którzy są na pierwszej linii teorii i praktyki tworzenia i wdrażania innowacji technologicznych. W ramach swojej działalności zatrudniamy:

0

Profesorów/Doktorów

0

Inżynierów

0

Lingwistów

0

Trenerów nawiązało z nami współpracę

0

Zorganizowanych szkoleń

0

Przeszkolonych osób

Poznaj nas

Nasi klienci