Oferta dla firm

Szkolenia dedykowane - zamów szkolenie IT dopasowane do potrzeb Twojego zespołu

Czym są szkolenia dedykowane?

Stawianie na rozwój pracowników to podstawa współczesnego biznesu. Pracownicy i zespoły są tym lepsze, im więcej wiedzy i kompetencji posiadają. Oferta szkoleń dedykowanych to rozwiązanie stworzone, aby dopasować się do indywidualnych potrzeb Twojego zespołu. Główne zalety szkoleń dedykowanych to:

Ikona znacznika wyboru

Elastyczność programu

Główną zaletą szkoleń dedykowanych dla firm jest możliwość pełnego dostosowania programu szkolenia do wymagań i potrzeb klienta oraz wiedzy i oczekiwań uczestników

Ikona znacznika wyboru

Gwarancja jakości

Gwarancją jakości szkoleń dla firm jest analiza potrzeb szkoleniowych, warsztatowa formuła zajęć prowadzonych przez praktyków, podsumowanie szkolenia oraz rekomendacja kolejnych działań

Ikona znacznika wyboru

Nacisk na praktykę

Stawiamy na naukę poprzez warsztaty, wykorzystując przykłady z projektów klienta. Uczestnicy zdobywają praktyczne umiejętności, które mogą bezpośrednio po ukończeniu szkolenia wykorzystać w bieżących projektach.

Ikona znacznika wyboru

Indywidualne podejście

Umożliwiamy dostosowanie zakresu, terminu i miejsca szkolenia. Szkolenie może odbyć się w sali konferencyjnej Sages, w biurze klienta lub zdalnie.

Realizacja szkolenia dedykowanego

01

Analiza potrzeb

Nasze szkolenia są szyte na miarę. Chcemy poznać wszystkie oczekiwania klienta wobec szkolenia.

02

Realizacja szkolenia

Nasze szkolenia są praktycznymi warsztatami. Dbamy o każdy szczegół od programu, aż po trenera.

03

Podsumowanie

Po szkoleniu otrzymasz szczegółowy raport, który pokaże wzrost wiedzy uczestników.

Kategorie szkoleń

Szukasz innych technologii?

Zapoznaj się z pełnym katalogiem szkoleń i usług IT

Skontaktuj się

Co mówią o nas klienci?

Szeroki zakres materiału, jednocześnie bardzo szczegółowo wchodzący w wewnętrzne mechanizmy. Prowadzący przestawiał materiał przystępnie i widać było, że zna się na temacie.

Uczestnik szkolenia "Bazy danych NoSQL - MongoDB”

Opinie pochodzą z ankiet wypełnianych anonimowo przez uczestników naszych szkoleń.

Pliki do pobrania

Dział sprzedaży szkoleń dedykowanych

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy Twoje dane w celu wykonania umowy z Tobą lub z podmiotem, w imieniu którego działasz, wykonania naszych obowiązków prawnych, ustalania, dochodzenia i obrony roszczeń, a jeśli wyraziłeś odpowiednie zgody - również w celach marketingowych (w tym wysyłki newslettera). Masz prawo dostępu do danych (w tym ich kopii), ograniczenia przetwarzania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Pełną treść informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w Polityce prywatności.