Co wyróżnia nasze szkolenia?

Stawianie na rozwój pracowników to podstawa współczesnego biznesu. Pracownicy i zespoły są tym lepsze, im więcej wiedzy i kompetencji posiadają. Oferta szkoleń dedykowanych to rozwiązanie stworzone, aby dopasować się do indywidualnych potrzeb Twojego zespołu. Główne zalety szkoleń dedykowanych to:

Ikona znacznika wyboru

Indywidualne podejście

Umożliwiamy dostosowanie zakresu, terminu i miejsca szkolenia. Szkolenie może odbyć się w sali konferencyjnej Sages, w biurze klienta lub zdalnie.

Ikona znacznika wyboru

Elastyczność programu

Główną zaletą szkoleń dedykowanych dla firm jest możliwość pełnego dostosowania programu szkolenia do wymagań i potrzeb klienta oraz wiedzy i oczekiwań uczestników

Ikona znacznika wyboru

Nacisk na praktykę

Stawiamy na naukę poprzez warsztaty, wykorzystując przykłady z projektów klienta. Uczestnicy zdobywają praktyczne umiejętności, które mogą bezpośrednio po ukończeniu szkolenia wykorzystać w bieżących projektach.

Ikona znacznika wyboru

Gwarancja jakości

Gwarancją jakości szkoleń dla firm jest analiza potrzeb szkoleniowych, warsztatowa formuła zajęć prowadzonych przez praktyków, podsumowanie szkolenia oraz rekomendacja kolejnych działań

Realizacja szkolenia dedykowanego

01Analiza potrzeb
Ikona strzałki
02Realizacja szkolenia
Ikona strzałki
03Podsumowanie projektu

Dla kogo?

Oferta Sages obejmuje dedykowane szkolenia IT ze wszystkich obszarów związanych z realizacją projektów IT. W naszym katalogu dostępne są szkolenia IT dla programistów, testerów, integratorów, managerów, analityków.

  • Team leader zespołu
  • Dział HR
  • CEO
  • Happiness officer
  • Handlowiec
  • Każdy inny przedstawiciel firmy

Interesuje Cię nasza oferta?

Kategorie szkoleń

Nie znalazłeś interesującego Cię szkolenia? Szukasz innych technologii?

Na podstawie Twoich potrzeb przygotujemy specjalnie dla Ciebie szkolenie idealne.

Pliki do pobrania

Opiekunowie projektu

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 62c. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia w sposób określony w Polityką prywatności.