Sages: Upskilling, reskilling i optymalizacja w IT

Akademie dla firm

Warto inwestować w pracownika

2,41 bilionów $

Szacowany minimalny koszt błędów w oprogramowaniu w USA w 2022 r¹ Mniejsze doświadczenie pracowników = większe ryzyko błędu.

16,8 - 23,6 tys.zł

Wynoszą średnie zarobki specjalistów IT w Q1 w Polsce² Pracownicy wiedzą, że mogą się cenić i odchodzą tam, gdzie są możliwości rozwoju

95% mid lub senior

Taki jest rozkład ofert pracy IT w Q2 w Polsce³ Na rynku brakuje doświadczonej kadry i to o nią jest największa konkurencja

Wsparcie firmy w optymalizacji procesów i kosztów w działach IT: Jaką drogę wybrać

Ikona znacznika wyboru

Pozyskanie przeszkolonych pracowników

 • Szkolenie kandydatów po naszej stronie.
 • Kandydat przeszkolony w technologiach, których potrzebuje firma
 • Gwarancja zweryfikowanych kandydatów.
Więcej informacji
Ikona znacznika wyboru

Upskilling

 • Dostosowanie umiejętności działu IT do potrzeb firmy.
 • Ograniczenie nowych rekrutacji.
 • Krótszy czas wykonywania zadań przez pracowników.
 • Zapewnienie wyższej jakości pracy działu IT.
Więcej informacji
Ikona znacznika wyboru

Reskilling

 • W firmie zostają największe talenty.
 • Brak ryzyk związanych z zatrudnieniem nowych osób.
 • Oszczędność kosztów i czasu na rekrutację oraz wdrożenia.
 • Optymalizacja stanowiska vs kadra.
Więcej informacji
Ikona znacznika wyboru

Sprawdzenie jakości kodu

 • Firma uzyskuje wiedzę dotyczącą jakości oprogramowania i pracy zespołu IT.
 • Możliwość oceny czy zespół IT jest odpowiednio wydajny.
 • Optymalizacja kosztów (decyzje podejmowane na podstawie danych).
Więcej informacji
0

Współpracujących trenerów: ekspertów-praktyków

Warto z nami pracować

Działamy od 2007 r., zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie IT. Nasz oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, które chcą się rozwijać, czy wejść do branży IT, jak również do firm, które poszukują efektywnych metod reskillingu i upskillingu swoich pracowników. Posiadamy również doświadczenie w realizacji akademii rekrutacyjno-rozwojowych.

Od początku naszego istnienia przeszkoliliśmy ponad 26 tys. osób, co pomogło absolwentom podnieść konkurencyjność na rynku pracy i jakość realizowanych na co dzień projektów. Nasze szkolenia prowadzą najlepsi trenerzy, a nasze produkty są oparte na najnowocześniejszej technologii. Ich niezawodność i dopasowanie do potrzeb klientów są możliwe dzięki zespołowi składającemu się z wybitnych ekspertów i ekspertek, którzy/e są na pierwszej linii teorii i praktyki tworzenia i wdrażania innowacji technologicznych.

Wśród naszych klientów są takie firmy jak Alior Bank, OLX Group, Bank Zachodni WBK, Orange Polska, Lufthansa i wiele innych. Poza działalnością edukacyjną współpracujemy w różnorodnym zakresie z ponad 40 uczelniami. Prowadzimy informatyczne studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej i Akademii Leona Koźmińskiego.

Nasze programy edukacyjne

Nasze Akademie dla firm najczęściej dostosowujemy pod indywidualne potrzeby klienta. Jeżeli chcesz przeszkolić 1-5 pracowników sprawdź naszą ofertę kursów i bootcampów w trybie otwartym.

Tematyka

Gotowe programy

Szczegóły

AI i analityka danych

Analityka danych, AI & Data Science, AI & Machine Learning Engineering

Programowanie

Programowanie w Javie, Programowanie w Pythonie, Tworzenie gier, Web development

Metodyki w procesie tworzenia i wdrażania oprogramowania

DevOps, CloudOps, MLOps

Testowanie oprogramowania

Akademia Testera

Zarządzanie

Akademia Menedżera

Przede wszystkim praktyka

Nasze know-how

Program szkolenia jest przygotowany w sposób pozwalający na przyrostowe, gruntowne poznanie nowych technologii i spójny rozwój kompetencji. Przygotowujemy go z udziałem ekspertów zarówno w zakresie merytorycznym (praktycy, architekci rozwiązań, team leaderzy), jak i w aspekcie edukacyjnym (przedstawiciele instytucji akademickich, wieloletni nauczyciele i wykładowcy). W ramach programu rozwijamy praktyczne umiejętności, potrzebne w firmie, związane z daną technologią i tematyką.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy Twoje dane w celu wykonania umowy z Tobą lub z podmiotem, w imieniu którego działasz, wykonania naszych obowiązków prawnych, ustalania, dochodzenia i obrony roszczeń, a jeśli wyraziłeś odpowiednie zgody - również w celach marketingowych (w tym wysyłki newslettera). Masz prawo dostępu do danych (w tym ich kopii), ograniczenia przetwarzania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Pełną treść informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w Polityce prywatności.