Vouchery szkoleniowe

Proponujemy Państwu zakup voucherów szkoleniowych, do wykorzystania na szkolenia otwarte i dedykowane w ciągu kolejnego roku. Voucher zakupiony do 31 grudnia 2023 roku należy wykorzystać do końca 2024 roku.

Rodzaje voucherów:

  • voucher na konkretne szkolenie
  • voucher kwotowy - sam ustalasz jego wartość

Zasady wykorzystania vouchera na szkolenia otwarte / kursy

Voucher uprawnia do udziału w dowolnym szkoleniu otwartym lub kursie z autorskiej oferty Sages. Voucher można wykupić na konkretne szkolenie / kurs lub na dowolną kwotę, którą chce się przeznaczyć na realizację szkoleń otwartych / kursów. Voucher nie jest przypisany do konkretnej osoby, dowolna osoba wskazana przez nabywcę (płatnika) vouchera może wziąć udział w szkoleniu lub kursie. Uzyskiwany jest po uiszczeniu określonej opłaty. Przy zakupie vouchera nie obowiązują zniżki z programu premiowego ani bieżące promocje. Voucher nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Voucher można zrealizować do 31 grudnia 2024.

Przy zakupie vouchera na konkretne szkolenie otwarte zapytaj o 10% specjalnej zniżki.

Zasady wykorzystania vouchera na szkolenia dedykowane

  • Voucher można wykorzystać na dowolne szkolenia z oferty Sages lub z tematu zamówionego przez Klienta.
  • W momencie zadeklarowania wysokości budżetu wycena liczby dni szkoleniowych do dyspozycji w ramach podanej kwoty.
  • Realizacja szkolenia nastąpi w terminie ustalonym zgodnie z potrzebami Klienta.

Drobnym drukiem

  • 1. Warunkiem realizacji szkolenia otwartego jest zgłoszenie się minimum 4 osób na dany temat i termin w jednej lokalizacji.
  • 2. Nabywca może przedłużyć ważność vouchera o kolejny rok, za dodatkową opłatą w wysokość 10% ceny vouchera. Deklarację przedłużenia terminu ważności vouchera należy zgłosić najpóźniej 30 dni przed upływem terminu jego ważności.

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy Twoje dane w celu wykonania umowy z Tobą lub z podmiotem, w imieniu którego działasz, wykonania naszych obowiązków prawnych, ustalania, dochodzenia i obrony roszczeń, a jeśli wyraziłeś odpowiednie zgody - również w celach marketingowych (w tym wysyłki newslettera). Masz prawo dostępu do danych (w tym ich kopii), ograniczenia przetwarzania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Pełną treść informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w Polityce prywatności.