Vouchery szkoleniowe

Proponujemy Państwu zakup voucherów szkoleniowych, do wykorzystania na szkolenia otwarte w ciągu kolejnego roku. Voucher zakupiony do 31 grudnia 2022 roku należy wykorzystać do końca 2023 roku.

Rodzaje voucherów:

  • voucher na konkretne szkolenie
  • voucher kwotowy - sam ustalasz jego wartość

Istnieje również możliwość zakupu voucherów na szkolenia dedykowane (dla zespołów). W przypadku zainteresowania taką ofertą, prosimy o kontakt.

Zasady wykorzystania vouchera na szkolenia otwarte / kursy

Voucher uprawnia do udziału w dowolnym szkoleniu otwartym lub kursie z autorskiej oferty Sages. Voucher można wykupić na konkretne szkolenie / kurs lub na dowolną kwotę, którą chce się przeznaczyć na realizację szkoleń otwartych / kursów. Voucher nie jest przypisany do konkretnej osoby, dowolna osoba wskazana przez nabywcę (płatnika) vouchera może wziąć udział w szkoleniu lub kursie. Uzyskiwany jest po uiszczeniu określonej opłaty. Przy zakupie vouchera nie obowiązują zniżki z programu premiowego ani bieżące promocje. Voucher nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Voucher można zrealizować do 31 grudnia 2023.

Zasady wykorzystania vouchera na szkolenia dedykowane

  • Voucher można wykorzystać na dowolne szkolenia z oferty Sages lub z tematu zamówionego przez Klienta.
  • W momencie zadeklarowania wysokości budżetu wycena liczby dni szkoleniowych do dyspozycji w ramach podanej kwoty.
  • Realizacja szkolenia nastąpi w terminie ustalonym zgodnie z potrzebami Klienta.

Drobnym drukiem

  • 1. Warunkiem realizacji szkolenia otwartego jest zgłoszenie się minimum 4 osób na dany temat i termin w jednej lokalizacji.
  • 2. Nabywca może przedłużyć ważność vouchera o kolejny rok, za dodatkową opłatą w wysokość 10% ceny vouchera. Deklarację przedłużenia terminu ważności vouchera należy zgłosić najpóźniej 30 dni przed upływem terminu jego ważności.

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 62c. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia w sposób określony w Polityce prywatności.