Nasze rozwiązania

Wspieramy sprzedaż, marketing, obsługę klienta, HR i automatyzację procesów wewnętrznych. W obszarze sztucznej inteligencji realizujemy projekty związane z przetwarzaniem języka naturalnego, analizą obrazu i automatyzacją procesów, takie jak: chatboty do obsługi klienta zewnętrznego, chatboty do wewnętrznej obsługi procesów w firmie, wyszukiwarki semantyczne, czy ekstrakcja informacji z nieustrukturyzowanych źródeł takich jak dokumenty i skany. Jesteśmy współtwórcami rozwiązań dla języka polskiego, oprogramowania i zasobów open source, na przykład polskiego modelu językowego do najpopularniejszej biblioteki NLP.

Twoje potrzeby

Zapewniamy każdy rodzaj usług. Możemy szybko wdrożyć typowe rozwiązanie lub rozwiązać nietypowe problemy.

Finanse

Turystyka

Transport

Nieruchomości

Moda

Telekomunikacja

Edukacja/Szkolenia

Opieka zdrowotna

Segment beauty

Aktualności

Innowacyjny projekt Sages – sztuczna inteligencja przeciw wykluczeniu cyfrowemu osób z niepełnosprawnościami

Powszechność rozwiązań cyfrowych w nauce, pracy, kulturze i życiu społecznym stawia przed twórcami aplikacji i witryn internetowych wyzwania, aby produkty cyfrowe były dostępne dla jak największej liczby osób. Jednym z takich wyzwań jest dostosowywanie treści do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Rozwiązania aktualnie istniejące na rynku są wciąż niewystarczające i kosztowne, ponieważ w dużej mierze wymagają ręcznego wprowadzania dodatkowych opisów i oznaczeń. Innowacyjny projekt Sages przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji automatyzuje proces dostosowania dokumentów i stron internetowych do standardów dostępności zgodnie z wytycznymi WCAG.

Więcej

Oprogramowanie OMEGA-PSIR otrzymało akredytację ORCID

Oprogramowanie OMEGA-PSIR, opracowane przez Instytut Informatyki Politechniki Warszawskiej, rozwijane i wdrażane we współpracy z firmą Sages otrzymało akredytację dostawcy danych ORCID. Uzyskanie takiej akredytacji wymaga od dostawcy dostosowania interfejsu oraz procedur eksportu danych do standardów stosowanych przez ORCID. OMEGA-PSIR spełnia wszystkie warunki określone przez ORCID.

Więcej

Najlepsza technologia

Znamy się na technologii jak mało kto. Korzystamy z najnowszych osiągnięć Sztucznej Inteligencji, uczenia maszynowego, big data oraz metod przetwarzania języka naturalnego. Jesteśmy współtwórcami rozwiązań dla języka polskiego (nasz chatbot został oryginalnie stworzony dla tego języka, dzięki czemu lepiej sobie radzi niż rozwiązania skopiowane z anglojęzycznych wersji). Jesteśmy ekspertami, którzy są na pierwszej linii teorii i praktyki tworzenia i wdrażania innowacji technologicznych. W ramach swojej działalności zatrudniamy:

0

Trenerów nawiązało z nami współpracę

0

Zorganizowanych szkoleń

0

Przeszkolonych osób