Program reskillingowy lub upskilligowy dopasowany do potrzeb Twojej firmy

Akademie dla firm z obszaru AI i analityki danych

Nasze Akademie AI dla firm

Zainspiruj się wybranymi kursami z naszej oferty lub skontaktuj się z nami w celu stworzenia Akademii idealnie dopasowanej pod potrzeby Twojej organizacji i zespołu.

Ikona znacznika wyboru

Analityka danych

Kurs jest przeznaczony dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia w analizie danych. Kursanci zdobędą podstawowe umiejętności analityczne, takie jak korzystanie z gotowych narzędzi do analizy danych, zapytania i manipulowanie danymi za pomocą języka SQL, tworzenie interaktywnych dashboardów i wizualizacji danych za pomocą PowerBI lub Tableau, podstawy programowanie w języku Python i wykorzystywanie popularnych bibliotek do analizy danych.

Sprawdź kurs w formule otwartej
Ikona znacznika wyboru

AI & Data Science

Kompleksowy program edukacyjny przygotowujący do zawodu Data Scientist. Kursanci poznają zagadnienia z zakresu języka Python, statystyki, uczenia maszynowego, uczenia głębokiego, Sparka, SQL i Git. Kurs kończy się realizacją własnego projektu z wykorzystaniem algorytmów uczenia maszynowego.

Sprawdź kurs w formule otwartej
Ikona znacznika wyboru

AI & Machine Learning Engineering

Zaawansowany program rozwojowy dla osób z doświadczeniem w IT, którzy chcą zdobyć kompleksową wiedzę na temat działania algorytmów uczenia maszynowego, profesjonalnej implementacji systemów opartych na sztucznej inteligencji oraz wdrażaniu ich do rozwiązań produkcyjnych.

Sprawdź kurs w formule otwartej
Complex solution icon (settings and files displayed on screen)

Syllabus zajęć dostosowany do potrzeb organizacji

Rozpocznij nową erę innowacji i rozwijaj potencjał Twoich pracowników z naszymi kursami AI

Zapraszamy firmy do dynamicznego i pełnego wyzwań świata danych i AI. Nasze specjalistyczne kursy dla firm pozwolą zespołom zdobyć zaawansowaną wiedzę z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych. Dzięki temu zwiększycie konkurencyjność na rynku oraz będziecie w stanie tworzyć innowacyjne rozwiązania, które mogą zrewolucjonizować Waszą organizację. Dołącz do grona przedsiębiorstw, które inwestują w przyszłość i zyskaj przewagę na rynku dzięki nowym kompetencjom.

Proces realizacji Akademii AI

W trakcie początkowego etapu projektu skupiamy się na dostosowanie programu rozwojowego do grupy poprzez sprawdzenie umiejętności uczestników oraz zbadanie ich potrzeb rozwojowych. Następnie ustalany jest harmonogram oraz czas trwania całego kursu rozwojowego. Realizacja Akademii odbywa się zazwyczaj w formie cyklicznych, całodziennych warsztatów z trenerem na żywo (on-line lub stacjonarnie). Uczestnicy realizują projekt, wykorzystując nabywane umiejętności oraz mają możliwość weryfikacji wiedzy poprzez testy.

01

Zdefiniowanie potrzeb i ustalenie treści merytorycznych programu Akademii AI

02

Realizacja programu Akademii AI

03

Weryfikacja nabytych przez uczestników umiejętności

04

Wydanie certyfikatów i zakończenie

0

zrealizowanych kursów zawodowych z Data Science

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Dysponujemy gotowym, sprawdzonym przez setki naszych zadowolonych absolwentów syllabusem, który stale aktualizujemy i dostosowujemy do bieżących oczekiwań rynku i potrzeb pracodawców. To świetna baza, na której możesz stworzyć program idealnie dopasowany do potrzeb Twoich zespołów.

Zapytaj o Akademię AI dla Twojej firmy

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy Twoje dane w celu wykonania umowy z Tobą lub z podmiotem, w imieniu którego działasz, wykonania naszych obowiązków prawnych, ustalania, dochodzenia i obrony roszczeń, a jeśli wyraziłeś odpowiednie zgody - również w celach marketingowych (w tym wysyłki newslettera). Masz prawo dostępu do danych (w tym ich kopii), ograniczenia przetwarzania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Pełną treść informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w Polityce prywatności.