Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki najnowocześniejszej technologii

Zamów chatbota stworzonego przez ekspertów Data Science

Skontaktuj się z nami

Automatyczne odpowiadanie na pytania klientów i pracowników

Co potrafi chatbot?

Dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i NLP nasi eksperci mogą stworzyć specjalnego bota dostosowanego do indywidualnych potrzeb i specyfiki Twojej firmy w zakresie obsługi klienta, sprzedaży, działów HR, księgowości i administracji.

Przykładowe demo naszych chatbotów:

Zastosowanie chatbota

Obsługa klienta i pracownika w czasie rzeczywistym 24/7. Chatbot automatycznie wykonuje wiele operacji jednocześnie, zachowując kontekst wypowiedzi. Chatbot po polsku lub w innym języku zapewnia doskonałą komunikację. Dzięki sztucznej inteligencji, przetwarzaniu języka naturalnego i uczeniu maszynowemu jest w stanie prowadzić spójną rozmowę i udzielać adekwatnych odpowiedzi. Zadbaliśmy, żeby narzędzie było łatwe we wdrożeniu i użytkowaniu nawet dla osób nietechnicznych.

Ikona znacznika wyboru

Sprzedaż i marketing

Bądź zawsze dostępny dla swoich klientów. Dowiedz się co jest atrakcyjne dla konsumenta i przedstawiaj najlepiej dopasowane rekomendacje produktów. Uzyskuj cenne dane i ułatw sobie analitykę i optymalizację.

Więcej
Ikona znacznika wyboru

Administracja, finanse i HR

Usprawnij procesy rekrutacji, onboardingu i przekazywania informacji w organizacji. Ułatw raportowanie i administrację. Oszczędzaj czas pracowników i tnij koszty w firmie. Chatbot po polsku lub w innym wybranym języku.

Więcej
Ikona znacznika wyboru

Obsługa klienta i logistyka

Rozwiązuj natychmiast problemy swoich klientów. Mierz ich poziom zadowolenia. Zwiększaj skalę działań. Chatbot po polsku lub w innym wybranym języku.

Więcej
Ikona znacznika wyboru

Uczelnia

Dostosowany do potrzeb instytucji. Stworzony przez ekspertów tworzących rozwiązania dla instytucji nauki. Przejmuje część zadań dziekanatu i ułatwia komunikację z uczelnią kandydatom studentom, pracownikom.

Więcej

Machine Learning

Chatbot oparty na najlepszej technologii

Korzystamy z najnowszych osiągnięć sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego, big data oraz metod przetwarzania języka naturalnego. Tworząc i wdrażając innowacyjne technologie łączymy teorię z praktyką.

Dlaczego warto

0

użytkowników w Polsce oczekuje natychmiastowej odpowiedzi od firmy¹

0

polskich użytkowników uważa, że chatboty są najprostszym sposobem komunikacji z firmą¹

0

wartość o jaką chatboty pozwalają obniżyć koszty operacyjne²

0

chatboty są dostępne całodobowo

Integracja z Twoją stroną internetową oraz Twoimi narzędziami

Jak działa chatbot?

Chatbot na zamówienie, tworzony z myślą o języku polskim. Integruje się ze wskazanymi systemami zewnętrznymi, potrafi skutecznie i naturalnie komunikować się z użytkownikami. Nie wymaga użycia specyficznych słów kluczowych i rozumie treść pytania dzięki temu, że uczy się na realnych konwersacjach. Integracja na stronie, aplikacja mobilna, funkcja w zewnętrznym systemie lub komunikatorze - to Ty decydujesz. W zależności od potrzeb: dostarczamy system wraz z kodem, a Ty utrzymujesz go i przekształcasz lub udzielamy licencji na gotowe rozwiązanie i zarządzamy systemem dla Ciebie.

Integracja z popularnymi platformami

Chcesz wiedzieć więcej

na temat chatbota stworzonego przez ekspertów Data Science

Kontakt

Opłacalne innowacje w firmie: chatbot

Na efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem składają się liczne elementy. Między innymi wdrażanie skutecznych (i przede wszystkich sensownych) procesów, dbanie o płynny przepływ informacji i właściwa optymalizacja kosztów. We wszystkich tych aspektach może pomóc oprogramowanie dla biznesu, na przykład takie, które ułatwia automatyzację procesów w firmie, oprogramowanie dla marketingu czy specjalne programy dla obsługi sprzedaży i magazynu. Systemy IT dla firm to znacznie szersza dziedzina niż tylko typowe rozwiązania dla firm jak np. pakiety chmurowe, to także takie, które wspierają innowacje w biznesie.

TRENDY.webp

Źródło: https://verloop.io/blog/100-best-chatbot-statistics/

Zalety chatbota w firmie

Jednym z coraz popularniejszych rozwiązań są chatboty. Podstawową zaletą chatbotów jest obsługa klienta i pracownika w czasie rzeczywistym 24/7. Chatbot dla customer service ułatwia życia obu stronom. Jeżeli dzwonimy do placówki medycznej, żeby umówić wizytę, chatbot zbudowany z wykorzystaniem najnowszej technologii, bez udziału pracownika zapisze nas do wybranego specjalisty w wybranym terminie. Taka automatyzacja obsługi klienta pozwala firmie zaoszczędzić czas pracownika (niższe koszty) oraz skraca czas oczekiwania w kolejce dzwoniącego. 

Bot sprzedażowy to nie tylko automatyzacja sprzedaży internetowej, ale również wsparcie marketingu. Chatboty oparte na przetwarzaniu języka naturalnego (Natural Language Processing) i uczeniu maszynowym (Machine Learning) mogą wykorzystywać w rozmowie system rekomendacyjny. Na podstawie wiadomości i zdjęć wysłanych przez klienta bot jest w stanie np. zaproponować pasujące fotele do wystroju wnętrza. Odpowiednia ilość danych, na których uczył się chatbot oparty na AI - pozwala automatycznie wychwytywać podobieństwa i wzorce, zamiast bazować na konkretnych słowach kluczowych. Chatbot w bankowości umożliwia szybkie i bezpieczne zrobienie przelewu, sprawdzenie stanu konta czy przewalutowanie. Chatboty są niezastąpione w zbieraniu danych czy bezpośrednim kontakcie z użytkownikami w celu pozyskania opinii, a bardziej introwertycznym klientom umożliwią sprawne załatwienie sprawy bez kontaktu z człowiekiem.

chatboty2.webp

Źródło: https://verloop.io/blog/100-best-chatbot-statistics/

Różnice między chatbotami

Podziały pomiędzy chatbotami możemy wyznaczyć na podstawie kilku ścieżek. Pierwszą i najbardziej oczywistą będzie ich zastosowanie, można tu wymienić na przykład chatbot dla marketingu i sprzedaży, chatbot dla logistyki, chatbot rekrutacyjny, chatbot dla bankowości, chatbot dla HR i administracji i wiele innych. Innym sposobem podziału będzie kanał rozmowy - czy będą to chatboty czysto tekstowe, głosowe (voiceboty) czy np. testowo-obrazowe. Jednak to od potrzeb odbiorcy powinien zależeć ostateczny zakres funkcjonalności i złożoność chatbota. Jeżeli ścieżka użytkownika składa się z zamkniętych wyborów i nie wymaga elastyczności przy formułowaniu potrzeb, możemy poskładać rozmowę praktycznie w całości z gotowych komend, które wybiera użytkownik (nie musi nic wpisywać). Na przykład rezerwacja stolika w rejestracji będzie wymagała zazwyczaj tylko wyboru daty, godziny i liczby miejsc przy stoliku, ale już np. udzielenie porady prawnej wymaga systemu o zupełnie innym poziomie złożoności.

kasa-i-czas.webp

Źródło: https://verloop.io/blog/100-best-chatbot-statistics/

Co chatbot pokaże managementowi

Rozwój chatbota można przyrównać do rozwoju wyszukiwarek internetowych. Kilkanaście lat temu, żeby z nich wydajnie korzystać, trzeba było wiedzieć, jak to robić. Obecnie jest to jedno z najbardziej podstawowych narzędzi użytkownika, stale dostosowane do zwiększania prostoty i intuicyjności stosowania oraz, co najważniejsze, użyteczności. Podobnie jest z chabtotami. Nie tylko już coraz rzadziej gubią się w rozmowach, a zakres ich zastosowania jest coraz szerszy, ale też wyposażone w odpowiedni dashboard pozwala na administrację, modyfikację czy w pewnym stopniu nawet kompletną konfigurację chatbota osobom nietechnicznym. Daje też błyskawiczny wgląd w dane i umożliwia robienie prostych analiz. Pozwala to na wzmocnienie w firmie zarządzania w modelu data driven.

chatboty4.webp

Łatwy w obsłudze dashboard do Chatbota Sages

Jaki Chatbot

Najlepsze rozwiązanie IT dla firmy, to takie dostosowane do jej potrzeb. Jeżeli organizacja działa w Polsce, to chatbot po polsku jest oczywistością, jeżeli działa na kilku rynkach - musi być dostosowany do płynnej komunikacji w wielu językach. Żeby był najbardziej użyteczny dla klientów, pracowników i managementu musi być dobrze zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych technologii, ale jednocześnie być łatwy w obsłudze nawet dla osób, które się na niej nie znają. AI w biznesie np. AI w marketingu czy sprzedaży nie tylko nie musi, ale nawet nie powinno być skomplikowane w stosowaniu. Najważniejsze jednak musi być jego dostosowanie do potrzeb użytkownika - tutaj ważna będzie dobra współpraca pomiędzy zleceniodawcą i firmą IT. Czy warto inwestować w chatbota? Ta technologia pozwala na zwiększenie zasięgu działań, łatwiejsze zbieranie i analizę danych, podnoszenie poziomu obsługi klienta i obniżanie kosztów. A o szybkości jej rozwoju świadczy, chociażby chatbot ChatGPT. Już niedługo może okazać się, że chatboty podobnie jak inne rozwiązania IT w biznesie przestaną być innowacją, a staną się oczywistością.

Kontakt do zespołu sprzedaży z Sages

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 62c. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia w sposób określony w Polityką prywatności.