Automatyzacja dla uczelni

UNIplaner - dopasowany plan zajęć, stworzony w łatwy i szybki sposób

Uniplaner

Proces układania

To tylko propozycja procesu. Dopasowujemy się do sposobu pracy Twojej Uczelni.

01

Pobranie danych o przedmiotach, grupach zajęciowych i prowadzących z systemu dziekanatowego lub innego wybranego

02

Prowadzący określają swoją dostępność w kalendarzu zajęć.

03

Planista lub/oraz prowadzący wskazuje preferencje i priorytety dotyczące przypisania sali do przedmiotu i formy zajęć.

04

System łączy zajęcia w bloki jeżeli taki jest wymóg.

05

System buduje plan zajęć i wysyła go do systemu USOS lub innego.

Ulepszenie obsługi dzięki chatbotowi - ikona

Oszczędność czasu

Korzyści dla uczelni

Dni zamiast długich tygodni spędzonych na układaniu planu. Bardzo łatwe do obsługi przez pracowników. Dostosowanie do indywidualnych potrzeb uczelni.

Technologia

Integruje się z USOSem lub innymi systemami, z których korzysta uczelnia (opcja dopasowania do indywidualnych i specyficznych wymagań instytucji).

WWW

Java

SQL

React

FET

Nasze rozwiązania dla uczelni

Oprogramowanie OMEGA-PSIR otrzymało akredytację ORCID

Oprogramowanie OMEGA-PSIR, opracowane przez Instytut Informatyki Politechniki Warszawskiej, rozwijane i wdrażane we współpracy z firmą Sages otrzymało akredytację dostawcy danych ORCID. Uzyskanie takiej akredytacji wymaga od dostawcy dostosowania interfejsu oraz procedur eksportu danych do standardów stosowanych przez ORCID. OMEGA-PSIR spełnia wszystkie warunki określone przez ORCID.

Więcej
0

Lat na rynku

O nas

UNIplaner jest autorskim pomysłem Sagesa opartym na rozwiązaniu open source. Wykorzystujemy w nim swoje doświadczenie technologiczne, rozbudowywane wcześniej przy tworzeniu i wdrażaniu innych narzędzi dla uczelni. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć efektywne rozwiązanie, zaprojektowane specjalnie pod uczelnie w cenie osiągalnej dla instytucji publicznej.

Kontakt do zespołu sprzedaży z Sages

Patryk Słodownik

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy Twoje dane w celu wykonania umowy z Tobą lub z podmiotem, w imieniu którego działasz, wykonania naszych obowiązków prawnych, ustalania, dochodzenia i obrony roszczeń, a jeśli wyraziłeś odpowiednie zgody - również w celach marketingowych (w tym wysyłki newslettera). Masz prawo dostępu do danych (w tym ich kopii), ograniczenia przetwarzania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Pełną treść informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w Polityce prywatności.