Trener

Przemysław Chmielecki

Przemysław Chmielecki picture

Od wielu lat poruszam się w obszarze chmury obliczeniowej i sprawia mi to coraz większą radość. W różnych projektach miałem okazję poznać wszystkie chmury z “Fantastycznej Czwórki” (AWS, Azure, GCP, Alibaba), a także poznać sposoby optymalizacji kosztów i dostępnych rozwiązań {I,P,S,F,..}aaS korzystając z technologii kontenerowych (Kubernetes, Helm, ArgoCD) i automatyzacji na drodze skryptowania (Bash, PowerShell, Python). Poza pracą techniczną staram się rozwijać w obszarze naukowym i projektowym, co pozwala udoskonalić warsztat trenerski oraz znacznie uporządkować wiedzę.

Co robię na co dzień?

Jestem architektem chmurowym z różnymi chmurami takimi jak Microsoft Azure, Amazon Web Services czy Google Cloud Platform. Dbam więc nie tylko o sferę designu ale również o optymalizację i automatyzację dostępnych rozwiązań wykorzystując chociażby dobrodziejstwa technologii Kubernetes. W wolnych chwilach staram się podnosić swoje kompetencje technologiczne poprzez certyfikaty (Azure, AWS, GCP, Alibaba, Oracle Cloud).

Dlaczego lubię szkolić?

Dzielenie się wiedzą było od zawsze wpisane w moje DNA. Głęboko wierzę w siłę społeczności i sam chętnie korzystam z wiedzy innych.

Powiązane treści