Trener

Magdalena Therkildsen

Magdalena  Therkildsen picture

Absolwentka Form Użytkowych, projektowania Wzornictwa Przemysłowego i Komunikacji Wizualnej na ASP i UX Design na SWPS. Certyfikowany coach i trener pracy ze zmianą oraz pasjonatka rozwoju osobistego. Przez 10 lat odpowiedzialna za branding największych marek sektora FMCG tj. Coca-Cola, Carlsberg, Danone, Grupa Żywiec, Maspex, Wedel, GlaxoSmithKline etc. Obecnie niezależna konsultantka i trenerka UX realizująca projekty dla Mbank, LOT, Warta, BNP etc. Jako Service Designer współtworzy platformę marketplace i CRM dla rynku rozwoju osobistego, odpowiadając za UX/UI, badania i testy użyteczności. W pracy zwraca uwagę na potrzeby przyszłości, etykę pracy i świadome wykorzystywanie technologii. Pod marką UXOWA prowadzi szkolenia, mentoringi i mastermindy dla wszystkich zainteresowanych UX. Organizatorka cyklicznych spotkań dla projektantów “Kreatywny Networking” i “Moc w kreatywności”. (www.magdalenat.pl)

Co robię na co dzień?

Projektuję, udzielam konsultacji ds. jakości produktów i usług i jestem mentorką studentów UX. Piszę bloga o projektowaniu i rozwiązaniach opartych o potrzeby przyszłości.

Dlaczego lubię szkolić?

Odczuwam głęboki sens dzielenia się wiedzą i cieszy mnie każde wspólne doświadczenie wymiany wiedzy i odkrywania potencjału w innych ludziach, dzięki czemu powstają projekty z sensem, a świat staje się lepszym miejscem.