Trener

Magdalena Therkildsen

Magdalena  Therkildsen picture

Magdalena Therkildsen - z projektowaniem użyteczności i estetyki produktu związana od 1993. Konsultantka estetycznych doświadczeń i trenerka projektowania komunikacji wizualnej dla produktów cyfrowych oraz UI i UX Design. Działa projektowo i szkoleniowo m.in. dla Mbank, LOT, Academy International, Warta, Rossmann, Nowa Ewa etc. Warsztaty i konsultacje UX opiera o psychologię, modele mentalne, użyteczność i estetykę. Mocno podkreśla fundamenty dobrego designu i wyjaśnia, co należy wziąć pod uwagę aby produkty były intuicyjne i łatwiejsze w obsłudze oraz jak i w którym momencie budować wartość dodaną (aspekt emocjonalny), aby być liderem na rynku. Interesuje się wpływem designu na doświadczenia konsumentów oraz budowaniem jakości w usługach. Przez ponad 20 lat pracowała dla sektora FMCG, odpowiadając na kreację marek mainstream i premium (Coca-Cola, Carlsberg, Danone, Wedel etc. Jej pasją jest rozwój osobisty. Regularnie asystuje nauczycielom z Polski i Portugalii oraz organizuje własne zajęcia rozwojowe w oparciu o sztukę i ruch organiczny dla dorosłych. Prowadzi również szkolenia dla firm z kompetencji miękkich. Absolwentka projektowania Form Użytkowych, Wzornictwa Przemysłowego i Komunikacji Wizualnej na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Product Design na Uniwersytecie Sztuki w Wiedniu oraz UX Design na SWPS w Warszawie. Certyfikowany Coach i Trener Biznesu.. Autorka bloga o designie i rozwoju osobistym www.uxowa.pl.

Co robię na co dzień?

Projektuję, udzielam konsultacji ds. jakości produktów i usług i jestem mentorką studentów UX. Piszę bloga o projektowaniu i rozwiązaniach opartych o potrzeby przyszłości.

Dlaczego lubię szkolić?

Odczuwam głęboki sens dzielenia się wiedzą i cieszy mnie każde wspólne doświadczenie wymiany wiedzy i odkrywania potencjału w innych ludziach, dzięki czemu powstają projekty z sensem, a świat staje się lepszym miejscem.

Powiązane treści