Trener

Marcin Samsonowski

Marcin Samsonowski picture

Architekt, inżynier oprogramowania, konsultant techniczny. Pracował zarówno dla największych korporacji jak i małych, prężnie rozwijających się firm, w różnych sektorach rynkowych. W projektach, w których uczestniczył pełnił cały wachlarz ról od wsparcia technicznego, testera, poprzez programistę, aż do lidera zespołu, managera projektu, architekta. Od kiedy tylko pamięta, jego uwagę szczególnie przykuwało dążenie do jakości w oprogramowaniu. Uwielbia się rozwijać, a także pomagać w tym innym jako trener oraz prelegent. Pasjonat angażujący się w liczne inicjatywy, obecny w społeczności. W wolnym czasie podróżuje, uprawia sport, tańczy, śpiewa, zgłębia to co mu nieznane. Fascynują go ludzie I otaczający świat.

Co robię na co dzień?

Pełnię rolę architekta oprogramowania oraz konsultanta technicznego w jednym z banków działających na rynku skandynawskim. Korzystając z różnorodnego doświadczenia I holistycznego podejścia, pomagam dostarczać wartość poprzez usprawnianie istniejących rozwiązań I tworzenie nowych, zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Dlaczego lubię szkolić?

Lubię i potrafię dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem, a każde szkolenie traktuję jako szansę rozwoju nie tylko dla uczestników ale i dla siebie samego. Prowadzenie szkoleń to dla mnie nie tylko korzystanie z posiadanych talentów, ale także poczucie misji - mój wkład w rozwój branży oprogramowania.

Powiązane treści