Trener

Zbigniew Rastabiga

Zbigniew Rastabiga picture

Absolwent Informatyki Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, obecnie niezależny konsultant specjalizujący się w tworzeniu i utrzymywaniu systemów informatycznych opartych na technologii baz danych Oracle. Przez blisko trzydzieści lat brałem udział w projektowaniu, implementacji i wdrażaniu systemów ERP, EAM oraz logistycznych. Od kilkunastu lat równolegle z pracą projektową dziele się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie licznych szkoleń autorskich i autoryzowanych dotyczący użytkowania i programowania baz danych.

Co robię na co dzień?

Jako samodzielny konsultant tworzę rozwiązania dla szerokiego spektrum klientów związane z programowaniem i tuningiem procesów bazodanowych. Zajmuję się również przygotowywaniem i prowadzeniem szkoleń dotyczących baz danych Oracle.

Dlaczego lubię szkolić?

W całej mojej karierze byłem zmuszony samodzielnie zdobywać wiedzę, dlatego potrafię zrozumieć potrzeby i punkt widzenia ucznia. Ponieważ odkryłem też w sobie talent dydaktyczny, mogę świetnie porozumieć się z uczestnikami szkoleń, którzy doceniają moja pracę, dzięki której mogą robić wiele rzeczy lepiej, a to sprawia mi wielką frajdę i motywuje mnie do jeszcze większego zaangażowania i wysiłku.