Trener

Marcin Chrost

Marcin Chrost picture

Java & Web Developer oraz Technical Leader w firmie JCommerce z ponad 10 letnim stażem. Uczestniczyłem w wielu międzynarodowych projektach. Ostatnio spełniam się także jako trener i prelegent na konferencjach. Od czasu do czasu wspieram młodszych kolegów w rozwoju zawodowym. Lubię nowości w świecie IT, aczkolwiek podchodzę do nich z rozsądkiem i rezerwą wynikającą z doświadczenia. Najbardziej cenię sobie dobrze zgrane zespoły, które potrafią się same motywować i sobą zarządzać. Uważam też że umiejętności miękkie w świecie IT są tak samo ważne jak twarde a zwykle bardzo niedoceniane.

Co robię na codzień?

Jako Technical Leader w obszarze Javy w JCommerce, tworzę rozwiązania dla klientów oraz zajmuję się rekrutacją, analizą techniczną potencjalnych projektów i rozwojem szeroko rozumianej "kultury techniczno - programistycznej"

Dlaczego lubię szkolić?

Jest to doskonały sposób na utrwalenie wiedzy samemu (i wykrycie obszarów nad którymi można jeszcze popracować. Poza tym nic nie daje takiej satysfakcji, jak uczeń który przerośnie mistrza :

Powiązane treści