Trener

Marcin Chrost

Marcin Chrost picture

Jestem inżynierem z ponad 15 letnim stażem w branży IT. Mam na swoim koncie udział w wielu międzynarodowych projektach. Prowadziłem liczne prelekcje i warsztaty, które cieszyły (i nadal cieszą) się dużym uznaniem uczestników. Aktualnie pracuję jako Java & Web Developer oraz Technical Leader w firmie JCommerce. Tworzę rozwiązania dla klientów oraz zajmuję się rekrutacją, analizą techniczną potencjalnych projektów i rozwojem szeroko rozumianej "kultury techniczno-programistycznej". Wspieram także młodszych kolegów w rozwoju zawodowym, co daje mi zawsze dużą satysfakcję. Lubię nowości w świecie IT, aczkolwiek podchodzę do nich z rozsądkiem i rezerwą wynikającą z doświadczenia. Najbardziej cenię sobie dobrze zgrane zespoły, które potrafią się same motywować i sobą zarządzać.

Co robię na co dzień?

Jako Technical Leader w obszarze Javy w JCommerce, tworzę rozwiązania dla klientów oraz zajmuję się rekrutacją, analizą techniczną potencjalnych projektów i rozwojem szeroko rozumianej "kultury techniczno - programistycznej"

Dlaczego lubię szkolić?

Jest to doskonały sposób na utrwalenie wiedzy samemu (i wykrycie obszarów nad którymi można jeszcze popracować. Poza tym nic nie daje takiej satysfakcji, jak uczeń który przerośnie mistrza :

Powiązane treści