Trener

Rafał Kaszczuk

Rafał Kaszczuk picture

Programista .NET z wieloletnim doświadczeniem. W swojej karierze stawiał czoła całemu spektrum projektów - od systemów księgowych dla branży finansowej po serwery multiplayer obsługujące miliony graczy w branży GameDev. Specjalizujący się w szczególności w tematach rozproszonych systemów SOA z wykorzystaniem ASP .NET oraz WCF. Związany z bazą MongoDB niemal od początku jej istnienia. Posiadacz certyfikatów M101J MongoDB for Java Developers, M101P MongoDB for Developers, M036 New Features and Tools in MongoDB 3.6. Jako trener oraz konsultant wspomagał kilkadziesiąt firm we wdrażaniu bazy MongoDB. Posiada duże doświadczenie trenerskie - w ciągu 4 lat swojej trenerskiej kariery przeprowadził ponad 500 godzin szkoleń i warsztatów.

Co robię na co dzień?

Jestem konsultantem .NET w grupie kapitałowej PKO BP. Zajmuję się programowaniem - w szczególności tworzeniem i rozwojem architektury systemów finansowych

Dlaczego lubię szkolić?

Lubię kontakt z ludźmi. Swoje szkolenia w dużej mierze opieram na rozmowie z uczestnikami próbując wspólnie dochodzić do rozwiązań oraz reagując na bieżące potrzeby grupy. Dużą satysfakcję sprawia mi gdy wraz z postępem szkolenia widzę efekty przekazywanej wiedzy.

Powiązane treści