Trener

Katarzyna Daliga

Katarzyna Daliga picture

Od dwóch lat pełnię funkcję prezesa zarządu Spółki doradczej oraz angażuje się aktywnie w projekty związane z audytem wewnętrznym. Moją aspiracją jest transferowanie aktywnie wiedzy ukierunkowanej na obniżenie poziomu ryzyka w procesach biznesowych i zwiększanie proaktywności organizacji w osiąganiu własnych celów strategicznych. Posiadam 5 letnie doświadczenie trenerskie, które pozwala połączyć zdobytą wiedzę, teorię i pasję związaną z wdrażaniem nowych technik i metod zarządzania. Innowacyjne podejście podczas pracy z uczestnikami wyzwala niesamowitą inspirację do zmian we własnych organizacjach.

Co robię na co dzień?

Zarządzam Spółką ukierunkowaną na dostarczanie wartości dla Klientów w obszarze optymalizacji procesów ze szczególnym uwzględnieniem obszaru ciągłości działania i ryzykiem biznesowym. Chętnie angażuje się w projekty dotyczące wdrażania zasad audytu wewnętrznego i aktywne wsparcie dla kadry zarządzającej.

Dlaczego lubię szkolić?

Dzięki szkoleniom zwiększam i porządkuję swoją wiedzę z różnych zakresów. Wymiana doświadczeń na szkoleniach to mój główny atut i wartość dla uczestników szkoleń i doradztwa biznesowego.