Gramy z WOŚP!

Author
Karolina Zadroga
blog_date_icon
15 stycznia 2020

W niedzielę 12 stycznia 2020 r. odbył się już 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku my również przyłączamy się do akcji. Zobaczcie, co tym razem przygotowaliśmy, żeby wspomóc działania Fundacji.

header.webp

We współpracy z naszymi trenerami mamy do zaoferowania dwa rodzaje warsztatów. Pierwszym z nich jest indywidualne szkolenie “CSS w praktyce”, które poprowadzi Krzysztof Ścira. Na pewno spełni ono oczekiwania wszystkich, którzy znają już podstawy CSSa, ale chcą czegoś więcej. Uczestnik pozna preprocesor SASS/SCSS, dzięki któremu praca ze stylami stanie się szybsza i przyjemniejsza, a kod prostszy i łatwiejszy w utrzymaniu. Wszystkie szczegóły szkolenia oraz możliwość licytacji znajdziesz tutaj.

Mamy też coś dla entuzjastów testowania! Adam Matłacz oraz Joanna Lewandowska przygotowali warsztat pt. “Exploratory Testing Masterclass”. Nie ważne czy jesteś doświadczonym testerem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w tym świecie. Podczas warsztatu uczestnicy wraz z prowadzącymi odbędą wspólną podróż, podczas której rozwiną swoje kompetencje testerskie. Poznają także sposoby na usystematyzowanie swojej eksploracji. Więcej informacji i możliwość kupna biletów jest tu.

Cały dochód z wydarzeń zostanie przekazany cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gramy razem!