Trener

Tomasz Fortuna

Tomasz Fortuna picture

Tomasz swoją przygodę ze światem IT zaczynał od programowania w Turbo Pascalu podczas wakacji na wsi i hostowania obcym ludziom z IRCa kont shellowych - prosto ze swojej piwnicy. Z jakiegoś powodu uszło mu to na sucho i dzięki temu swoje doświadczenia z programowaniem rozszerzył o wiele innych języków i technologii, grzebał w bazach danych, lutował elektronikę, tworzył architekturę złożonych systemów i prowadził szkolenia. Kilka projektów w duchu Agile doprowadził do szczęśliwego końca i liczy na to, że jeszcze kilka dociągnie. Do 2016 roku współpracuje z Sages jako trener i konsultant.

Co robię na co dzień?

Jestem Security Software Engineer w firmie Exatel. Przynajmniej tak mam w linkedin. Devops / architekt oprogramowania / programista.

Dlaczego lubię szkolić?

Lubię szkolić z technologii, których sam używałem, używam lub chcę użyć w następnym projekcie - warsztatowo, zwięźle i do rzeczy. Przygotowanie szkoleń pozwala na uporządkowanie własnej wiedzy o temacie - ale też daje możliwość zagłębienia się w przypadki i problemy, których własna praca zawodowa przede mną nigdy nie postawi - dzięki temu dzieląc się doświadczeniem sam mogę sam je nabywać.

Powiązane treści