Trener

Piotr Barankiewicz

Piotr Barankiewicz picture

Architekt Oprogramowania w firmie dostarczającej rozwiązania dla przemysłu. Od 2007 roku nieprzerwanie związany z tworzeniem oprogramowania na różnych jego etapach, zaczynając od programowania, poprzez analizę i obecnie projektowanie. Doświadczenie zdobywał w projektach prowadzonych w metodami waterfall i agile (scrum. Na co dzień nie boi się podejmować odważnych decyzji adaptujących architekturę tworzonych rozwiązań, dopasowując ją do zmieniających się wymagań. Zorientowany na jakość, żeby robić raz ;. Te cechy skutecznie łączy dzięki szybkim wynikom testów tworzonych rozwiązań jeszcze na etapie implementacji. Automatyzacja produkcji softu, np poprzez automatyczne testowanie, jest codziennym narzędziem pracy w zespole z którym pracuje.

Co robię na co dzień?

Pełnię rolę Architekta Oprogramowania w firmie automatyzującej procesy produkcyjne w fabrykach na całym świecie. Zajmuję się projektowaniem systemów komputerowych wspomagających konfigurowanie autonomicznych systemów bezpieczeństwa.

Dlaczego lubię szkolić?

Polski inżynier jest uważany za jednego z lepszych na świecie. Zdobywałem doświadczenie w firmach o światowym zasięgu, teraz pragnę się nim podzielić. Dzięki temu mam nadzieje utwierdzić wszystkich, że słowa o polskim inżynierze są czymś dużo większym niż tylko stereotypem.

Powiązane treści