Trener

Paweł Jamer

Paweł Jamer picture

Menedżer, trener Data Science i Computer Science oraz aktywny członek społeczności naukowej. Od wielu lat związany z branżami Data Science oraz rozwoju oprogramowania. Początkowo pracujący nad rozwojem dużych systemów informatycznych opartych o technologie Java i Big Data oraz algorytmy Data Science. Obecnie związany z sektorem finansowym, dla którego realizuje i koordynuje realizację projektów Data Science oraz z sektorem szkoleń, gdzie realizuje się przekazując wiedzę w różnych formach oraz projektując nowe oferty szkoleniowe. W wolnych chwilach pracuje nad doktoratem z obszaru modelowania rynków finansowych z wykorzystaniem złożonych algorytmów statystycznych. Doświadczenia jako prelegent oraz trener zbiera podczas prezentacji biznesowych i naukowych, prowadzenia zajęć akademickich oraz szkoleń dla biznesu.

Co robię na co dzień?

Jestem menedżerem w firmie konsultingowej. Zajmuję się koordynowaniem oraz realizacją projektów data science. W wolnych chwilach pracuję nad doktoratem dotyczącym modelowania rynków finansowych.

Dlaczego lubię szkolić?

Z jednej strony, od zawsze pociągała mnie możliwość współpracy z inteligentnymi, zainteresowanymi własnym rozwojem i świadomymi swoich potrzeb ludźmi. Z drugiej natomiast, uwielbiam zgłębiać posiadaną wiedzę oraz poznawać nowe idee i technologie. Niepowtarzalną okazję do spełniania się w obu tych aspektach daje mi prowadzenie szkoleń.

Powiązane treści