Sages jako akredytowany dostawca szkoleń ISTQB FL v. 4.0

Zespół Sages
Ikona kalendarza
14 września 2023

Otwieramy Kolejny Etap w Naszych Standardach Edukacyjnych!

Z wielką radością ogłaszamy, że Sages, wiodąca firma w dziedzinie szkoleń IT, jako pierwsza w Polsce otrzymała 4 września akredytację dostawcy szkoleń ISTQB FL v. 4.0. Tym samym, stajemy się jedną z dwóch firm, która już dziś może pochwalić się tym wyróżnieniem. Ta ważna informacja otwiera przed nami nową erę w zapewnianiu edukacji najwyższej jakości.

Nowe możliwości, nowa jakość

Akredytacja ISTQB FL v. 4.0 to krok ku jeszcze wyższym standardom naszych programów szkoleniowych. Oznacza to, że nasze materiałyzgodne z najnowszą wersją programu szkolenia ISTQB, co pozwala uczestnikom zdobywać aktualną i kompleksową wiedzę z zakresu testowania oprogramowania.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy pochwalić się wyjątkową kadrą trenerską, która posiada bogate doświadczenie i wiedzę: Adam Roman, Joanna Kazun i Hanna Kasprzyk. Są to nie tylko cenieni eksperci w Polsce, ale także znane postacie na arenie międzynarodowej. Ich kompetencje w obszarze testowania oprogramowania są szeroko uznawane i cenione.

Dla nas ta akredytacja to nie tylko formalność, to wyraz naszego długotrwałego zaangażowania w edukację IT. Wierzymy, że dostarczając uczestnikom szkoleń najnowsze treści i informacje, wspieramy ich rozwój zawodowy i otwieramy drzwi do fascynującego świata testowania oprogramowania.

Sages

Jest to dowód naszych wysiłków, aby stać się jeszcze lepszą firmą na rynku, dostarczając najwyższej jakości programy edukacyjne.

Zaufanie i rozwój zawodowy

Jesteśmy podekscytowani nowym rozdziałem w naszej podróży edukacyjnej i mamy nadzieję, że dołączycie do nas w odkrywaniu nowych horyzontów w świecie testowania oprogramowania. Otrzymanie akredytacji ISTQB FL v. 4.0 to dla nas zaszczyt i wyzwanie, któremu stawiamy czoła z pasją i profesjonalizmem.

Tym samym chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych na nasze szkolenie ISTQB® - Foundation Level (szkolenie i egzamin) zaplanowane w oparciu o sylabusa CTFL 4.0, w terminach 15-17 listopada i 18-20 grudnia.

Przeczytaj także

Ikona kalendarza

28 marzec

Akcja RABATKA - Poznaj wiosenną promocję!

Trwa tegoroczna wiosenna promocja: Akcja RABATKA, dzięki której możesz zaoszczędzić na szkoleniach otwartych z naszej autorskiej ofer...

Ikona kalendarza

15 marzec

“To be or not to be” a multi cloud company? Przewodnik dla kadry kierowniczej, doradców ds. chmury i architektów IT. (część 1)

Odkryj potencjał multi cloud. Jakie korzyści i ryzyka niesie? Przeczytaj poradnik, który krok po kroku pomaga wybrać idealną strategi...

Ikona kalendarza

8 marzec

Nie przegap okazji - zapisz się na konferencję IREB exploRE 2024 i poznaj najlepszych ekspertów w dziedzinie wymagań

Zapraszamy na konferencję IREB exploRE 2024, poświęconą tematyce inżynierii wymagań i analizie biznesowej. Konferencja odbędzie się 2...