Sages jako akredytowany dostawca szkoleń ISTQB FL v. 4.0

Zespół Sages
Ikona kalendarza
14 września 2023

Otwieramy Kolejny Etap w Naszych Standardach Edukacyjnych!

Z wielką radością ogłaszamy, że Sages, wiodąca firma w dziedzinie szkoleń IT, jako pierwsza w Polsce otrzymała 4 września akredytację dostawcy szkoleń ISTQB FL v. 4.0. Tym samym, stajemy się jedną z dwóch firm, która już dziś może pochwalić się tym wyróżnieniem. Ta ważna informacja otwiera przed nami nową erę w zapewnianiu edukacji najwyższej jakości.

Nowe możliwości, nowa jakość

Akredytacja ISTQB FL v. 4.0 to krok ku jeszcze wyższym standardom naszych programów szkoleniowych. Oznacza to, że nasze materiałyzgodne z najnowszą wersją programu szkolenia ISTQB, co pozwala uczestnikom zdobywać aktualną i kompleksową wiedzę z zakresu testowania oprogramowania.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy pochwalić się wyjątkową kadrą trenerską, która posiada bogate doświadczenie i wiedzę: Adam Roman, Joanna Kazun i Hanna Kasprzyk. Są to nie tylko cenieni eksperci w Polsce, ale także znane postacie na arenie międzynarodowej. Ich kompetencje w obszarze testowania oprogramowania są szeroko uznawane i cenione.

Dla nas ta akredytacja to nie tylko formalność, to wyraz naszego długotrwałego zaangażowania w edukację IT. Wierzymy, że dostarczając uczestnikom szkoleń najnowsze treści i informacje, wspieramy ich rozwój zawodowy i otwieramy drzwi do fascynującego świata testowania oprogramowania.

Sages

Jest to dowód naszych wysiłków, aby stać się jeszcze lepszą firmą na rynku, dostarczając najwyższej jakości programy edukacyjne.

Zaufanie i rozwój zawodowy

Jesteśmy podekscytowani nowym rozdziałem w naszej podróży edukacyjnej i mamy nadzieję, że dołączycie do nas w odkrywaniu nowych horyzontów w świecie testowania oprogramowania. Otrzymanie akredytacji ISTQB FL v. 4.0 to dla nas zaszczyt i wyzwanie, któremu stawiamy czoła z pasją i profesjonalizmem.

Tym samym chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych na nasze szkolenie ISTQB® - Foundation Level (szkolenie i egzamin) zaplanowane w oparciu o sylabusa CTFL 4.0, w terminach 15-17 listopada i 18-20 grudnia.

Przeczytaj także

Ikona kalendarza

22 wrzesień

Rekrutacja w IT - case study
Case study: Jak efektywnie zrekrutować i przygotować programistów Java? Oszczędności i lojalność pracowników. Sprawdź więcej.
Ikona kalendarza

8 wrzesień

Analityk biznesowy w świecie AI: Jak sztuczna inteligencja i Data Science wspierają naszą pracę
Jaką rolę pełni sztuczna inteligencja (AI) i Data Science (DS) w pracy analityka biznesowego? Tego i wiele więcej dowiesz się z nasze...
Ikona kalendarza

30 sierpień

Reskilling w działach IT
Upskilling i reskilling w działach IT – nowe możliwości · Dlaczego warto wdrożyć upskilling w Twojej firmie? · Zobacz nasz artykuł i...