Trener

Tomasz Szreder

Tomasz Szreder picture

Specjalista i pasjonat Power BI oraz szerzej pojętej analityki biznesowej. Wdrażał oraz rozwijał rozwiązania Business Intelligence oparte o oprogramowanie firmy Microsoft (przede wszystkim Power BI) w firmach z branży rekrutacyjnej, logistycznej oraz motoryzacyjnej. Oprócz tworzenia modeli analitycznych i raportów posiada również duże doświadczenie z architekturą, zarządzaniem oraz administracją całą platformą analityczną przedsiębiorstwa. Pracuje z Power BI od 2016 roku, czyli niemal od momentu, kiedy rozwiązanie to pojawiło się na rynku. Oprócz Power BI posiada rozległą wiedzę nt. innych rozwiązań firmy Microsoft, przede wszystkim Power Automate i Power Apps oraz rozwiązań związanych z przetwarzaniem danych w chmurze Azure. Współpracuje z firmą Sages od 2021 roku.

Co robię na co dzień?

Na co dzień pełnię rolę eksperta Power BI w różnych projektach Business Intelligence: buduję modele danych, optymalizuję te zbudowane przez innych analityków, doradzam w kwestiach architektury rozwiązań oraz testuję nowe funkcjonalności zanim udostępnimy je wszystkim użytkownikom.

Dlaczego lubię szkolić?

Nie ma chyba lepszego sposobu na usystematyzowanie własnej wiedzy i dogłębne zrozumienie danej aplikacji czy rozwiązania. No i pozytywna informacja zwrotna po szkoleniu daje ogromną satysfakcję