Trener

Grzegorz Kowalski

Grzegorz Kowalski picture

Jestem Full Stack Web Developerem specjalizującym się w językach JS i C#, a także Trenerem i Wykładowcą Akademickim w zakresie nauki wytwarzania oprogramowania. Posiadam duże doświadczenie jako lider techniczny w projektach internetowych i mobilnych. Odpowiadałem za wiele ciekawych i nagradzanych projektów, takich jak https://bitwa1920.gov.pl/, https://galaktykalema.pl/ czy https://ebilet.intercity.pl. Dobrze czuję się w technologiach front-end, takich jak React, Redux, React Native, oraz w technologiach backendowych - .NET MVC, .NET Core, bazach danych oraz usługach chmurowych. Poza programowaniem interesuję się tworzeniem gier (online i offline) i podróżami. Jestem miłośnikiem zwierząt, adeptem i instruktorem sztuk walki. Lubię dzielić się wiedzą i uczyć (dorosłych tworzenia oprogramowania, a dzieci sztuk walki).

Co robię na co dzień?

Jako Team Leader pomagam tworzyć nowoczesne webowe projekty kolejowe. Tworze oprogramowanie webowe i mobilne dla klientów z innych branż. Prowadzę szkolenia z obszaru inżynierii oprogramowania i wykładam na uczelni technicznej.

Dlaczego lubię szkolić?

Lubię przekazywać wiedzę, dzielić się doświadczeniami i rozmawiać z kursantami. Prowadzenie szkoleń motywuje mnie do pogłębiania wiedzy, żeby przekazywać kursantom maksymalną wartość.