Sages z Diamentem Forbesa dla najszybciej rozwijających się firm

Zespół Sages
Ikona kalendarza
6 lutego 2023

Sages został wyróżniony miejscem na liście Diamentów Forbesa. Jest to tytuł przyznawany najdynamiczniej rozwijającym się polskim firmom.

Nie jest to nasz pierwszy diamentowy rok. Od lat prowadzimy szkolenia indywidualne i dedykowane dla firm z zakresu programowania. Sprawdź jakie referencje wystawiają nam nasi klienci (w tym liderzy w swoich branżach) w zakładce O NAS.

Masterclass-banery-na-strony-kursow-1200x200-KZ-

To już 15. edycja rankingu przygotowanego przez redakcję magazynu Forbes, wspólnie z firmą Dun & Bradstreet. Cel rankingu to przede wszystkim zidentyfikowanie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w poszczególnych regionach, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości.

Firmy wyceniane były na podstawie oficjalnych danych z lat 2017-2021, w których skład wchodzi między innymi: poziom sprzedaży, zysk netto, zapasy, wartość majątku trwałego, należności, jak również nakłady na inwestycje.

W 2021 r. diamentowe firmy wypracowały przychody ze sprzedaży na poziomie 424 mld zł, których zyski wyniosły ok. 41,8 mld zł.

Mazowieckie to lider polskich przemian i najszybciej rozwijający się region Polski. Zarejestrowanych jest tu ponad 19 proc. krajowych przedsiębiorstw i co roku przybywa nowych. W 2021 r. blisko 70,8 tys. przedsiębiorców zarejestrowało tu swój biznes. Tu także jest najwięcej diamentowych firm, stanowią one 20,73 proc. z listy. Mazowieckie to zagłębie Diamentów. Najwięcej jest ich w Warszawie – 1584, a w regionie aż 2450.

Przeczytaj także

Ikona kalendarza

28 marzec

Akcja RABATKA - Poznaj wiosenną promocję!

Trwa tegoroczna wiosenna promocja: Akcja RABATKA, dzięki której możesz zaoszczędzić na szkoleniach otwartych z naszej autorskiej ofer...

Ikona kalendarza

15 marzec

“To be or not to be” a multi cloud company? Przewodnik dla kadry kierowniczej, doradców ds. chmury i architektów IT. (część 1)

Odkryj potencjał multi cloud. Jakie korzyści i ryzyka niesie? Przeczytaj poradnik, który krok po kroku pomaga wybrać idealną strategi...

Ikona kalendarza

8 marzec

Nie przegap okazji - zapisz się na konferencję IREB exploRE 2024 i poznaj najlepszych ekspertów w dziedzinie wymagań

Zapraszamy na konferencję IREB exploRE 2024, poświęconą tematyce inżynierii wymagań i analizie biznesowej. Konferencja odbędzie się 2...