Mobilny maj

Karolina Zadroga
Ikona kalendarza
5 maja 2021

Maj to miesiąc, w którym chcemy przybliżyć naszą ofertę z obszaru technologii mobilnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na ten miesiąc.

Szkolenia z rozwiązań mobilnych

Mobilne oferty specjalne

PROMOCYJNA CENA SZKOLEŃ na każde zamówienie szkolenia otwartego z kategorii Rozwiązania mobilne złożone do końca maja przysługuje 15% zniżka. Zamówienie dotyczy szkolenia realizowanego w dowolnym terminie do końca roku.

SPECJALNA OFERTA PAKIETOWA - przy zakupie dwóch szkoleń otwartych z pakietu IOS lub Android obowiązuje 20% zniżka na każde szkolenie.

VOUCHER NA KURS E-LEARNINGOWY - do każdego zakupionego produktu z naszej oferty dołączamy voucher o wartości 200 zł na zakup dowolnego kursu e-learningowego.

Warunki korzystania z vouchera:

 • Voucher zniżkowy otrzymuje każdy, kto dokona zakupu produktu Sages.
 • Voucher można wykorzystać na zakup dowolnego kursu e-learningowy (zarówno basic i premium).
 • Zniżka dotyczy aktualnej ceny kursu na stronie (dotyczy również ceny promocyjnej).
 • Voucher jest ważny do końca miesiąca tj. 31.05.2021.
 • Warunkiem skorzystania z kodu jest dokonanie zakupu innego produktu z oferty szkoleń, czy usług Sages, w wymaganym okresie ważności kodu.

OFERTA DLA FIRM - do każdego zamówienia na szkolenie dedykowane z dowolnej tematyki dodajemy w cenie voucher o wartości 1000 zł na zakup dowolnych kursów e-learningowych.

Warsztat na Stacji IT

Stacja IT dołącza się do Mobilnego Maja ze swoim warsztatem: “Flutter - szybki start”. Wstęp wolny - warsztat jest sponsorowany przez Sages. Podczas tego wydarzenia zobaczycie, jak w praktyce wygląda tworzenie aplikacji z Flutter toolkit. Więcej na temat warsztatu znajdziecie tutaj

Bezpłatne webinary

W maju będziecie mieli okazję wziąć udział w aż dwóch darmowych webinarach:

“iOS - szybki start” - 12 maja, godzina 11:30.

Przejdź do bezpłatnej rejestracji.

Podczas wydarzenia:

 • zobaczysz, jak w praktyce wygląda tworzenie aplikacji iOS.
 • zapoznasz, się z dedykowanym środowiskiem programistycznym i poznasz podstawy języka Swift.
 • wraz z prowadzącym zbudujesz swoją pierwszą aplikację (pokazującą prognozę pogody) i dowiesz się, w jaki sposób uruchomić ją na telefonie lub innym urządzeniu.

Całość wydarzenia będzie miała formę warsztatu, bez zbędnej teorii, dzięki czemu dużo łatwiej przyswoisz i zrozumiesz przedstawiane zagadnienia.

Wymagania instalacyjne:

 • Komputer z macOS
 • Xcode - instalacja przez AppStore
“Android - szybki start” - 25 maja, godzina 18:00.

Przejdź do bezpłatnej rejestracji.

Podczas wydarzenia:

 • zobaczysz, jak w praktyce wygląda tworzenie aplikacji Android.
 • zapoznasz się z dedykowanym środowiskiem programistycznym i poznasz podstawy języka Kotlin.
 • wraz z prowadzącym zbudujesz swoją pierwszą aplikację (pokazującą prognozę pogody) i dowiesz się, w jaki sposób uruchomić ją na telefonie lub innym urządzeniu.

Wydarzenie będzie miało formę warsztatu, bez zbędnej teorii, dzięki czemu dużo łatwiej przyswoisz i zrozumiesz przedstawiane zagadnienia.

Wymagania instalacyjne:

WYZWANIE: Mobile Dev Challenge

Dołącz do wyzwania Mobile Dev Challenge już dziś i zacznij uczyć się systemu iOS oraz Android!

Raz w tygodniu otrzymasz solidną dawkę wiedzy, która przybliży Cię do tworzenia własnych aplikacji na systemy mobilne. Nie chcemy wybierać za Ciebie konkretnego rozwiązania, dlatego lekcje są przygotowane zarówno na system Android, jak i iOS. Możesz wybrać system, który bardziej Cię interesuje lub uczyć się działać na 2 systemach jednocześnie.

Aby wziąć udział w wyzwaniu kliknij TUTAJ.

Przeczytaj także

Ikona kalendarza

28 marzec

Akcja RABATKA - Poznaj wiosenną promocję!

Trwa tegoroczna wiosenna promocja: Akcja RABATKA, dzięki której możesz zaoszczędzić na szkoleniach otwartych z naszej autorskiej ofer...

Ikona kalendarza

15 marzec

“To be or not to be” a multi cloud company? Przewodnik dla kadry kierowniczej, doradców ds. chmury i architektów IT. (część 1)

Odkryj potencjał multi cloud. Jakie korzyści i ryzyka niesie? Przeczytaj poradnik, który krok po kroku pomaga wybrać idealną strategi...

Ikona kalendarza

8 marzec

Nie przegap okazji - zapisz się na konferencję IREB exploRE 2024 i poznaj najlepszych ekspertów w dziedzinie wymagań

Zapraszamy na konferencję IREB exploRE 2024, poświęconą tematyce inżynierii wymagań i analizie biznesowej. Konferencja odbędzie się 2...