Konferencja i warsztaty AI & NLP Day 2021 - rusza przedsprzedaż biletów!

Zespół Sages
Ikona kalendarza
9 lipca 2021

Już 23 i 24 września odbędzie się IV edycja AI & NLP Day - konferencja zrzeszająca specjalistów i entuzjastów sztucznej inteligencji i przetwarzania języka naturalnego, organizowana przez firmę Sages oraz Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk.

Czego możesz się spodziewać w IV edycji AI & NLP Day 2021?

Wydarzenie odbędzie się w pełni online za pośrednictwem platformy Balloon.

Uczestnicy w ciągu dwóch dni będą mogli wziąć udział w prelekcjach i warsztatach z trzech zakresów tematycznych: sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, przetwarzania języka naturalnego i big data/chmury, a także w wystąpieniach laureatów konkursu PolEval:

  • 23 września - wystąpienia najlepszych prelegentów ze świata nauki i biznesu, a także laureatów konkursu PolEval
  • 24 września - warsztaty praktyczne

Dodatkowo uczestnicy po wydarzeniu otrzymają dostęp do nagrań ze wszystkich wystąpień.

Konkurs Poleval 2021

Kolejny rok z rzędu podczas konferencji będzie okazja posłuchać wystąpień i porozmawiać z laureatami PolEval 2021 - konkursu dla narzędzi informatycznych do przetwarzania języka polskiego. Celem konkursu jest poprawa jakości istniejących rozwiązań, przetestowanie nowych algorytmów oraz promocja inżynierii lingwistycznej.

Aktualnie trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu - zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w piątej edycji poświęconej takim problemom jak automatyczna korekta tekstu pochodzącego z systemów typu ASR w zakresie interpunkcji, ocena miar jakości tłumaczenia maszynowego, korekta wyników OCR czy odpowiadanie na pytania. Informacje o konkursie znajdują się na stronie: http://poleval.pl.

AI & NLP Day 2021 - sprzedaż i rodzaje biletów

Przygotowaliśmy trzy rodzaje biletów: dostęp do wystąpień (1 dzień), dostęp do wystąpień i warsztatów (2 dni) oraz pakiet PREMIUM, który oprócz dostępu do konferencji i warsztatów (2 dni), dodatkowo obejmuje kurs Masterclass “Przetwarzanie języka naturalnego”.

Wybierz pakiet EARLY BIRD w przedsprzedaży:

  • Udział w konferencji (1 dzień) - 199 zł
  • Konferencja + warsztaty (2 dni) - 399 zł
  • PREMIUM: konferencja + warsztaty + kurs NLP - 1399 zł

Tylko do 31 lipca bilety na AI & NLP Day 2021 dostępne są w najniższej cenie. Kup bilet

Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe to jedne z najszybciej rozwijających się obszarów IT. Korzystaj z wiedzy ekspertów i bądź na bieżąco!

Szczegóły wydarzenia AI & NLP Day 2021 i pełny rozkład wystąpień znajdziesz na stronie: https://www.nlpday.pl/

Przeczytaj także

Ikona kalendarza

4 czerwiec

Dni Użytkowników systemu Omega-PSIR 2024 już za nami

Druga edycja Dni Użytkowników systemu Omega-PSIR była skierowana do władz i pracowników ponad 45 Bibliotek uczelni wyższych oraz inst...

Ikona kalendarza

16 maj

Wdrożenie systemu Omega-PSIR w Uniwersytecie Medycznym w Warnie

W maju 2023 roku firma Sages miała zaszczyt podpisać umowę na pierwsze zagraniczne wdrożenie systemu Omega-PSIR z Uniwersytetem Medyc...

Ikona kalendarza

23 kwiecień

Chatbot w e-commerce: Jak stworzyć narzędzie, które rozumie klientów?

Odkryj, jak chatboty AI rewolucjonizują e-commerce, wspierając zakupy i komunikację z klientami dzięki zaawansowanym algorytmom i int...