Blog reaktywacja

Łukasz Kobyliński
Ikona kalendarza
27 maja 2016

Po długiej przerwie wracamy do (mamy nadzieję) regularnego komunikowania tego, co ciekawego dzieje się w Sages, w formie bloga. Przez te kilka lat istnienia firmy przeszliśmy duże zmiany, nasz zespół powiększył się kilkukrotnie, zarówno jeśli chodzi o biuro, jak współpracujących ekspertów i trenerów. Bierzemy udział w wielu interesujących przedsięwzięciach, nasza działalność to już nie tylko szkolenia, stąd mamy nadzieję, że informacje na tym blogu będą dla Was interesujące.

Na dobry początek - krótkie podsumowanie gdzie można znaleźć informacje o nas i o wydarzeniach, które organizujemy, albo w których bierzemy udział.

YouTube - tutaj możecie zobaczyć autorów szkoleń, którzy opowiadają dlaczego warto przyjść na prowadzone przez nich zajęcia; na YouTube umieszczamy też nagrania prezentacji i warsztatow, które organizowane są w Sages lub Stacji.IT

Twitter - to najbardziej aktualna informacja o bieżących i zbliżających się wydarzeniach, a także relacje na żywo z eventów; na Twiterze informujemy też o relacjach wideo transmitowanych przez Periscope.

SlideShare - tu znajdziecie prezentacje z warsztatów organizowanych w ramach Stacji.IT, a także wybrane materiały ze szkoleń w Sages.

Facebook - na Facebooku piszemy nie tylko o wydarzeniach organizowanych przez nas, ale też o tym, co może Was zainteresować gdzie indziej w Polsce i na świecie.

Stacja IT - o Stacji napiszemy szerzej w najbliższym czasie; jest to jedno z naszych najważniejszych przedsięwzięć w tym roku - miejsce, gdzie możecie uczestniczyć w całodniowych warsztatach zupełnie za darmo lub w cenie biletu na koncert.

add.webp

Przeczytaj także

Ikona kalendarza

16 maj

Wdrożenie systemu Omega-PSIR w Uniwersytecie Medycznym w Warnie

W maju 2023 roku firma Sages miała zaszczyt podpisać umowę na pierwsze zagraniczne wdrożenie systemu Omega-PSIR z Uniwersytetem Medyc...

Ikona kalendarza

23 kwiecień

Chatbot w e-commerce: Jak stworzyć narzędzie, które rozumie klientów?

Odkryj, jak chatboty AI rewolucjonizują e-commerce, wspierając zakupy i komunikację z klientami dzięki zaawansowanym algorytmom i int...

Ikona kalendarza

18 kwiecień

400 mln złotych na dostępność uczelni: Jak skorzystać ze środków FERS?

Uczelnie w Polsce mogą uzyskać do 97% wsparcia finansowego z Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego, eliminując bariery dla os...