Blog reaktywacja
Author
Łukasz Kobyliński
Chief Science Officer, Board Member
blog_date_icon
27 maja

Po długiej przerwie wracamy do (mamy nadzieję) regularnego komunikowania tego, co ciekawego dzieje się w Sages, w formie bloga. Przez te kilka lat istnienia firmy przeszliśmy duże zmiany, nasz zespół powiększył się kilkukrotnie, zarówno jeśli chodzi o biuro, jak współpracujących ekspertów i trenerów. Bierzemy udział w wielu interesujących przedsięwzięciach, nasza działalność to już nie tylko szkolenia, stąd mamy nadzieję, że informacje na tym blogu będą dla Was interesujące.

Na dobry początek - krótkie podsumowanie gdzie można znaleźć informacje o nas i o wydarzeniach, które organizujemy, albo w których bierzemy udział.

YouTube - tutaj możecie zobaczyć autorów szkoleń, którzy opowiadają dlaczego warto przyjść na prowadzone przez nich zajęcia; na YouTube umieszczamy też nagrania prezentacji i warsztatow, które organizowane są w Sages lub Stacji.IT

<div style="text-align: center;"> <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/krUc9l0o33I" frameborder="0" allowfullscreen> </iframe> </div>

Twitter - to najbardziej aktualna informacja o bieżących i zbliżających się wydarzeniach, a także relacje na żywo z eventów; na Twiterze informujemy też o relacjach wideo transmitowanych przez Periscope.

SlideShare - tu znajdziecie prezentacje z warsztatów organizowanych w ramach Stacji.IT, a także wybrane materiały ze szkoleń w Sages.

<div style="text-align: center;"><iframe src="//www.slideshare.net/slideshow/embed_code/key/g3L33zq9TdktQY" width="595" height="485" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" style="border:1px solid #CCC; border-width:1px; margin-bottom:5px; max-width: 100%;" allowfullscreen> </iframe> <div style="margin-bottom:5px"> <strong> <a href="//www.slideshare.net/sagespl/podstawy-angularjs" title="Podstawy AngularJS" target="_blank">Podstawy AngularJS</a> </strong> from <strong><a href="//www.slideshare.net/sagespl" target="_blank">Sages</a></strong> </div></div>

Facebook - na Facebooku piszemy nie tylko o wydarzeniach organizowanych przez nas, ale też o tym, co może Was zainteresować gdzie indziej w Polsce i na świecie.

Stacja IT - o Stacji napiszemy szerzej w najbliższym czasie; jest to jedno z naszych najważniejszych przedsięwzięć w tym roku - miejsce, gdzie możecie uczestniczyć w całodniowych warsztatach zupełnie za darmo lub w cenie biletu na koncert.

add.webp

Przeczytaj także