Kwiecień z językiem Python

Karolina Zadroga
Ikona kalendarza
20 kwietnia 2021

Każdego miesiąca chcielibyśmy przybliżyć jedną z dostępnych u nas kategorii szkoleniowych. W kwietniu nasza uwaga skierowana jest na ofertę z Pythona. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Szkolenia z języka Python

Pythonowe oferty specjalne:

PROMOCYJNA CENA na każde zamówienie szkolenia otwartego z kategorii Python, ktore zostanie złożone do 30 kwietnia przysługuje 15% zniżki. Zamówienie dotyczy szkolenia realizowanego w dowolnym terminie do końca roku.

E-LEARNING GRATIS - do każdego zamówienia szkolenia otwartego z kategorii Python, które zostanie złożone do 30 kwietnia dodajemy w cenie 40 godzin kursu video z Pythona, prowadzonego przez Matta Harasymczuka.

5 DOSTĘPÓW DO E-LEARNINGU - do każdego zamówienia na szkolenie dedykowane z dowolnej tematyki dodajemy w cenie 5 dostępów do 40-godzinnego kursu video z Pythona, prowadzonego przez Matta Harasymczuka.

Warsztat na Stacji IT

Stacja IT dołącza do miesiąca z Pythonem, oferując warsztat pt. Wstęp do SQLa oraz baz danych w Pythonie. Podczas tego wydarzenia uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób użyć Pythona do automatyzacji pracy z bazą danych. Więcej na temat warsztatu znajdziecie tutaj.

Dostęp do nagrania z webinaru

W lutym Matt Harasymczuk przeprowadził niezwykle interesujący i obfity w wiedzę webinar pt. “Idiomy i wzorce w języku Python, ułatwiające przetwarzanie danych”. Nagranie z tego webinaru możecie obejrzeć tutaj zupełnie za darmo.

Przeczytaj także

Ikona kalendarza

17 maj

Investor Data Room - analiza danych startupu w R Shiny
Data Room to narzędzie służące do udostępniania kluczowych informacji o firmie, których potrzebują inwestorzy lub potencjalni partner...
Ikona kalendarza

19 kwiecień

Przegląd i porównanie algorytmów klasyfikacyjnych w Pythonie
Sztuczna inteligencja, w tym algorytmy oparte o głębokie sieci neuronowe stają się w ostatnim czasie coraz bardziej popularne. Genera...
Ikona kalendarza

23 marzec

5 istotnych kompetencji miękkich Scrum Mastera
Scrum – słowo, które ostatnimi czasy w IT jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Można powiedzieć, że jest to jedno z najbardziej...