Kwiecień z językiem Python

Karolina Zadroga
Product Marketing Manager
Ikona kalendarza
20 kwietnia 2021

Każdego miesiąca chcielibyśmy przybliżyć jedną z dostępnych u nas kategorii szkoleniowych. W kwietniu nasza uwaga skierowana jest na ofertę z Pythona. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Szkolenia z języka Python

Pythonowe oferty specjalne:

PROMOCYJNA CENA na każde zamówienie szkolenia otwartego z kategorii Python, ktore zostanie złożone do 30 kwietnia przysługuje 15% zniżki. Zamówienie dotyczy szkolenia realizowanego w dowolnym terminie do końca roku.

E-LEARNING GRATIS - do każdego zamówienia szkolenia otwartego z kategorii Python, które zostanie złożone do 30 kwietnia dodajemy w cenie 40 godzin kursu video z Pythona, prowadzonego przez Matta Harasymczuka.

5 DOSTĘPÓW DO E-LEARNINGU - do każdego zamówienia na szkolenie dedykowane z dowolnej tematyki dodajemy w cenie 5 dostępów do 40-godzinnego kursu video z Pythona, prowadzonego przez Matta Harasymczuka.

Warsztat na Stacji IT

Stacja IT dołącza do miesiąca z Pythonem, oferując warsztat pt. Wstęp do SQLa oraz baz danych w Pythonie. Podczas tego wydarzenia uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób użyć Pythona do automatyzacji pracy z bazą danych. Więcej na temat warsztatu znajdziecie tutaj.

Dostęp do nagrania z webinaru

W lutym Matt Harasymczuk przeprowadził niezwykle interesujący i obfity w wiedzę webinar pt. “Idiomy i wzorce w języku Python, ułatwiające przetwarzanie danych”. Nagranie z tego webinaru możecie obejrzeć tutaj zupełnie za darmo.

Przeczytaj także

Ikona kalendarza

4 czerwiec

Dni Użytkowników systemu Omega-PSIR 2024 już za nami

Druga edycja Dni Użytkowników systemu Omega-PSIR była skierowana do władz i pracowników ponad 45 Bibliotek uczelni wyższych oraz inst...

Ikona kalendarza

16 maj

Wdrożenie systemu Omega-PSIR w Uniwersytecie Medycznym w Warnie

W maju 2023 roku firma Sages miała zaszczyt podpisać umowę na pierwsze zagraniczne wdrożenie systemu Omega-PSIR z Uniwersytetem Medyc...

Ikona kalendarza

23 kwiecień

Chatbot w e-commerce: Jak stworzyć narzędzie, które rozumie klientów?

Odkryj, jak chatboty AI rewolucjonizują e-commerce, wspierając zakupy i komunikację z klientami dzięki zaawansowanym algorytmom i int...