Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i wspieranie środowisk produkcyjnych i testowych dla istniejących i nowych aplikacji

  • Rozwój systemu automatyzacji wdrożeń (Puppet,Docker), w tym z uwzględnieniem zagadnień skalowania, failover i bezpieczeństwa

  • Optymalizacja ustawień serwerów aplikacyjnych, serwerów baz danych itp.

  • Monitoring i optymalizacja środowisk uruchomieniowych i infrastruktury klienta

  • Świadczenie wsparcia, poprzez diagnostykę i usuwanie usterek w aplikacji oraz integracji aplikacji z innymi systemami klienta

  • Mentoring pracowników zespołu wsparcia

  • Bieżąca komunikacja z klientem, analiza systemowa, zarządzanie incydentami

  • Bieżąca komunikacja z zespołem programistycznym

  • Utrzymywanie poziomu SLA i komunikacji z klientem

  • Zarządzanie polityką wydawania wersji

  • Zarządzanie incydentami, przewidywanie ryzyk

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość systemów z rodziny LINUX - min 3 lata

  • Znajomość architektury systemów IT

  • Wiedza z zakresu konfiguracji serwerów www: Ngix, Apache

  • Wiedza z zakresu baz danych i ich administrowania, co najmniej w zakresie postgresql

  • Doświadczenie w automatyzacji procesów zarządzania w minimum jednym z systemów takich jak : Ansible, Puppet, Chef

  • Wiedza z konteneryzacji : Docker

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów

  • Doświadczenie z systemami monitorowania i ich konfiguracji

  • Znajomość Basha lub dowolnego języka programowania

Mile widziane:

  • Znajomość technologii wirtualizacji serwerów np. VMWare

  • Znajomość technologii: MongoDB, Oracle, Solr/ElasticSearch, HAProxy, Wildfly

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 10-18 tys. zł netto B2B

  • zatrudnienie w firmie z wizją i pomysłem

  • wpływ na rozwój biznesu

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole

  • pracę z fajnymi ludźmi w firmie o płaskiej strukturze i niekorporacyjnym podejściu

  • możliwość rozwoju osobistego, w tym uczestnictwo w ciekawych projektach i szkoleniach związanych z edukacją i nowymi technologiami

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym (częściowo zdalnie)

  • mnóstwo pozytywnej energii w zespole

  • poznanie narzędzi zarządzania projektami oraz relacjami z klientami

  • dostęp do branżowego know-how

  • biuro w samym centrum Warszawy (przy Dworcu Centralnym)

  • pakiet medyczny

  • umowa B2B full time (opcjonalnie umowa o pracę) z płatnymi 26 dniami wolnymi w roku kalendarzowym

  • udział w imprezach integracyjnych

  • służbowy smartfon oraz laptop

Najlepsza technologia

Znamy się na technologii jak mało kto. Korzystamy z najnowszych osiągnięć Sztucznej Inteligencji, uczenia maszynowego, big data oraz metod przetwarzania języka naturalnego. Jesteśmy współtwórcami rozwiązań dla języka polskiego (nasz chatbot został oryginalnie stworzony dla tego języka, dzięki czemu lepiej sobie radzi niż rozwiązania skopiowane z anglojęzycznych wersji). Jesteśmy ekspertami, którzy są na pierwszej linii teorii i praktyki tworzenia i wdrażania innowacji technologicznych. W ramach swojej działalności zatrudniamy:

Profesorów/Doktorów

Inżynierów

Lingwistów

Trenerów nawiązało z nami współpracę

Zorganizowanych szkoleń

Przeszkolonych osób

Poznaj nas

Jeżeli chcesz z nami porozmawiać o możliwościach współpracy, napisz, zadzwoń lub zaaplikuj